Отримання містобудівних умов: роз’яснення

Багато людей серед нас мріють побудувати власний будинок із зеленим газоном та посадити власний сад. Важливим завданням стане знайти правильний та зручний клаптик землі, який вам сподобається. А от після того, як ви придбаєте земельну ділянку, повстане питання з правильним та послідовним оформленням всіх документів. Багато хто чув про отримання містобудівних умов, але не всі знають роз’яснення цих слів. Експерти БТІ спробують пояснити, як важливо мати ці документи та де їх можна отримати. 

Містобудівні умови – це документ, який містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до проєктування та будівництва за поверховістю та щільністю забудови земельної ділянки, відступів будинків та споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її доброустрій та озеленення, інші вимоги до об’єктів будівництва, встановлені законодавством та містобудівною документацією.

Документи, які необхідні для отримання містобудівних умов

Містобудівні умови та обмеження видає та оформлює компанія БТІ,  протягом 7-10 днів з дня реєстрації відповідної заяви разом із відповідними документами. Вам не треба нескінченно чекати в чергах як раніше, достатньо просто зателефонувати в БТІ, після цього експерти узгодять з вами зручний час і оформлять всі документи, які вам необхідні. 

Містобудівні умови та обмеження видаються відповідними уповноваженими органами містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом семи робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви разом із відповідними документами.

  • завірена в установленому порядку копія документа про право власності (користування) земельною ділянкою (документом, на підставі якого використовується земельна ділянка для будівництва, може бути державний акт, свідоцтво про право власності на землю, договір оренди; під терміном «завірена в установленому порядку »мається на увазі або нотаріальне засвідчення документа, або засвідчення документа керівником підприємства, установи, організації, яка видає такий документ);
  • викопування з топографо-геодезичного плану М 1:2000;
  • ситуаційний план або схема щодо місцеперебування земельної ділянки (у довільній формі);
  • кадастровий план (витяг із земельного кадастру – за відсутності містобудівного кадастру);
  • фотофіксація земельної ділянки (з оточенням);
  • містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками запланованого об’єкта будівництва.

Якщо ви не знаєте де оформляють документи на отримання містобудівних умов, радимо вам звернутись до перевірених спеціалістів БТІ, саме тут фахівці мають великий досвід, що дозволяє швидко та без зайвих витрат отримати проєктувальну документацію.

Previous post Профессионалный перевод финансовой документации
Next post Лазерна епіляція – що необхідно знати