Плюси та мінуси будинків у котеджному містечку

Яки плюси та мінуси будинків у котеджному містечку – актуальна тема, яка з кожним роком набирає популярності на ринку новобудов. Дедалі більше мешканців мегаполісів на певному етапі життя планують переїхати за місто, купити чи звести свій будинок.

Молоді сім’ї прагнуть бути ближче до природи, жити в тиші, далеко від міської суєти та важкого міського повітря. Прийнявши рішення про купівлю будинку або котеджу, покупці часто довго не можуть визначитися з відповідним варіантом на ринку.

Звісно, ​​можна придбати ділянку за містом. І за допомогою фахівців вибрати дизайн-проект дома, і самостійно збудувати власне житло. Але це багатоетапний складний процес, який займає в сім’ї багато часу та енергії. Кожен етап будівництва потрібно ретельно контролювати.

Насамперед слід розуміти, що більшість земельних ділянок за “солодкими” цінами не мають підключення до мереж каналізації, газу, водопостачання. Тому собівартість будівництва вийде в рази більше, ніж вартість “під ключ” аналогічного будинку в котеджному селищі.

У зв’язку з цим ми рекомендуємо Вам котеджне містечко Zoloche Якщо постаратися, то можна вибрати дуже вдалий варіант нового котеджу за найпривабливішою ціною. Досить вигідно купувати готові будинки у новому котеджному містечку . 

Відвідувачі сайту zoloche.ua можуть побачити актуальні пропозиції від забудовника та записатися на перегляд об’єкта. Котеджі на сайті  представлені різні, будь-який покупець, навіть з найвибагливішим смаком, зможе знайти для себе найрелевантніший варіант.

Ще однією перевагою котеджного містечка Zoloche є те, що розташовано воно в незначному віддаленні від Києва – 15 кілометрів.

Мешканці такого містечка мають змогу з невеликими дорожніми пробками щодня переміщатися на роботу, до навчальних закладів, спортивних клубів та центрів дозвілля. Крім того, містечко має свій генплан та затверджену інфраструктуру. Тому не варто побоюватися, що будинки на території містечка будуть збудовані хаотично з різнорідною архітектурною формою.

У котеджному містечку дороги з хорошим асфальтованим полотном. Також встановлено нічне освітлення. До кожного будинку підведено всі життєво важливі комунікації. А це є значною економією бюджету покупця.

Незмінним правилом котеджного містечка є цілодобова охорона із системою зовнішнього відеоспостереження, що дозволяє забезпечити жителям необхідну безпеку на якісному рівні.

Мінусів будинків у котеджному містечку значно менше, ніж плюсів — вся соціальна інфраструктура (спеціалізовані школи, університети, спортивні клуби, басейни) перебуває переважно у місті. Отже потрібно чітко планувати свій час та зайнятість для організації своєчасного трафіку дітей до міста. Або залучати помічників з цією метою. 

По суті, інші мінуси будинків у заміських котеджних містечках складно знайти. Покупцеві заміської нерухомості потрібно розуміти, що будь-який вид житла несе в собі деякі плюси та мінуси в залежності від цілей та умов проживання сім’ї.

Залишити відповідь

Previous post Руководство по CRM для товарного бизнеса
Next post Как выбрать инструмент ТМ Toptul