Як правильно обрати газовий гриль дешево
Придбання газового гриля може бути неабияким стресом, особливо якщо ви точно не знаєте, на що звернути увагу. Оскільки на ринку так багато різноманітних газових грилів, кожен зі своїми перевагами та недоліками, необхідно звернути увагу на:
- Бюджет
- Тип гриля (природний газ чи пропан)
- Розмір гриля
- Гриль функції та доповнення
- BTU (британська теплова одиниця і є мірою того, скільки тепла може виробити гриль)
- Довговічність матеріалів
З огляду на ці фактори, ось деякі поради, як купити газовий гриль дешево, але не продешевити:
Бюджет
Ціна на газові грилі коливається від 100 до понад 6000 доларів. В ідеалі ви повинні базувати свій бюджет на тому, наскільки серйозно ви плануєте готувати на грилі. Чим рідше ви готуєте на грилі, чим менше людей будуть ласувати грильованими стравами та чим менше функцій вам потрібно, тим дешевшим може бути ваш гриль. Також можна відмовитися від більш спеціалізованих гаджетів, якщо ваш бюджет обмежений, але якщо ви інвестуєте гроші в якісний гриль і належним чином доглядаєте за ним, він окупиться роками чудового гриля.
Тип газового гриля
Ось три поширені типи газових грилів, які варто розглянути:
- Пропанові газові грилі. Пропанові грилі працюють на багаторазовому баку, який можна поповнити у місцевого постачальника пропану. Ці грилі, як правило, є автономними або переносними грилями на колесах, які можна переміщати по двору. Ідеально підходить для тих, хто не хоче мати свій гриль у фіксованому місці, а також для тих, хто не має підключення природного газу. На що звернути увагу в пропановому грилі: перевірте, чи входить резервуар для пропану, коли купуєте пропановий гриль. Якщо ні, купівля окремо може додати ще витрат до вашої загальної вартості.
- Грилі на природному газі. Грилі на природному газі не потребують газових баків, оскільки вони підключаються безпосередньо до лінії природного газу з вашого будинку. Якщо у вашому домі вже є природний газ, у довгостроковій перспективі використання цих грилів обійдеться дешевше, ніж використання пропану, і вам не доведеться турбуватися про те, щоб наповнити резервуари з пропаном або закінчитися газ під час приготування. ПОРАДА ДЛЯ ТОЧКОВОГО ГРИЛЯ: Грилі на природному газі мають багато переваг, але якщо у вас ще немає газопроводу, можливо, вам краще вибрати пропан. Встановлення лінії природного газу може бути дорогим і руйнівним, особливо якщо ваш будинок розташований далі від розподільного підключення.
- Конвертовані газові грилі. Багато виробників замість того, щоб виробляти версії своїх грилів як на пропані, так і на природному газі, тепер пропонують те, що називається конвертованим газовим грилем. Ці грилі готові до роботи з пропаном.
Розмір гриля
Розміри газового гриля зазвичай класифікуються за кількістю конфорок, які він має. Більшість моделей мають від двох до шести конфорок. У більшості випадків менша кількість конфорок означає меншу варильну поверхню, але нерідко можна зустріти моделі з 4 і 5 конфорками з однаковими розмірами зон приготування. Consumer Reports створили корисну систему класифікації розмірів, яка визначає кількість булочок для гамбургерів, які може вмістити барбекю, і розділила грилі на три категорії:
- Маленькі грилі: вміщує 18 або менше котлет для гамбургерів. Ці грилі добре підходять для невеликих кулінарних закладів і ідеальні, якщо у вас немає багато місця для зберігання гриля. Крім того, вони зазвичай більш портативні завдяки меншому розміру та зазвичай дешевші, якщо ваш бюджет невеликий.
- Грилі середнього розміру: вміщує від 18 до 28 котлет для гамбургерів. Це найпопулярніший розмір гриля, який часто є ідеальним розміром і ціновим діапазоном для більшості грилярів. Ціна та включені функції варіюються від середнього класу з невеликою кількістю функцій до високого класу та повністю декорованих.
- Великі грилі: вміщує 28 або більше котлет для гамбургерів. Зазвичай ці грилі призначені лише для серйозних любителів грилю, оскільки вони досить великі – пропонують найбільшу площу для приготування їжі та велику кількість конфорок – і часто найдорожчі.
Функції та комплектуючі гриля
Функції, які вам потрібні, значною мірою залежатимуть від вашого стилю приготування на грилі та вашого бюджету. Функції гриля включають такі речі, як:
- Розумні компоненти гриля
- Бічні конфорки
- Пальники для грилів
- Розігрівання печей
- Моторний гриль для смаження печені на вертелі
- Інфрачервоні керамічні конфорки для обсмажування м’яса
- Піддони для копчення для ароматизації м’яса
Функції завжди збільшують вартість вашого гриля. Вибирайте лише грилі з функціями, якими збираєтеся використовувати, і пам’ятайте, що деякі з цих елементів можна придбати як додаткові компоненти пізніше, якщо ваші вимоги до гриля зміняться.
Який барбекю-гриль купити?
Гриль має відповідати саме вашим потребам, вимогам та можливостям:
- Вписується у ваш бюджет
- Досить великий, щоб вмістити стільки людей, для яких ви зазвичай пригощаєте
- Має функції, якими ви справді будете користуватися
- Простий у використанні
- Швидко нагрівається
- Має легкий контроль температури
- Досить міцний для звичайного використання
Висновок
Ваш бюджет часто є найважливішим фактором, який слід враховувати при покупці газового гриля. Щоб з’ясувати, яка цінова категорія підходить вам найкраще, подивіться на свій простір, звички та бажання готувати на грилі та відповідно визначте свої очікування. Якщо вам потрібно десь заощадити гроші, не забудьте пропустити додатки та додаткові функції. Легко відволіктися на блискучі додаткові елементи, але шукайте гриль із добре виготовленим корпусом і хорошими решітками, відповідною кількістю конфорок для його розміру та зоною приготування, яка відповідає вашим потребам. Знайти такий гриль можна в будь-якому ціновому діапазоні.